
Kunstfiner. Skabets indretning: 4 hylder og 2 bøjlestænger. B200 x H200 x D59 cm
Varenummer: 3696648
| Materiale | ABS-plast, , , PP (polypropylen), Træfiberplade, Stål |
|---|---|
| Materiale | , Træfiberplade, , , , , |
| Håndtag | PP (polypropylen) |
| Spejl | Spejlglas |
| Farve | Lys eg |
| Type | Hængslede låger |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 2 bøjlestænger 4 hylder, 2 spejle, 3 skuffer, 4 låger |
| Størrelse samlet | Bredde 200 cm, Højde 200 cm, Dybde 59 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 68 cm, Længde 210 cm, Højde 39 cm |
| Vægt | 193 kg |
| Antal kolli | 6 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Kunstfiner. Skabets indretning: 4 hylder og 2 bøjlestænger. B200 x H200 x D59 cm
Varenummer: 3696648
| Materiale | ABS-plast, , , PP (polypropylen), Træfiberplade, Stål |
|---|---|
| Materiale | , Træfiberplade, , , , , |
| Håndtag | PP (polypropylen) |
| Spejl | Spejlglas |
| Farve | Lys eg |
| Type | Hængslede låger |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 2 bøjlestænger 4 hylder, 2 spejle, 3 skuffer, 4 låger |
| Størrelse samlet | Bredde 200 cm, Højde 200 cm, Dybde 59 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 68 cm, Længde 210 cm, Højde 39 cm |
| Vægt | 193 kg |
| Antal kolli | 6 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



