
Stof og massivt træ. Med opbevaringsplads. B95 x H45 x D37 cm
Varenummer: 3690455
| Materiale | Skum, MDF, Krydsfiner, Polyester, Poppelkrydsfiner, Massivt gummitræ |
|---|---|
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyester, Purskum |
| Stel | MDF, Poppelkrydsfiner |
| Ben | Massivt gummitræ |
| Farve | Lysegrå, Natur |
| Egenskaber | Med opbevaringsplads |
| Størrelse samlet | Bredde 95 cm, Højde 45 cm, Dybde 37 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 37 cm, Længde 95 cm, Højde 25 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Vægt | 8 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Opbevaringsplads | Under sæde |
| Producent |
Stof og massivt træ. Med opbevaringsplads. B95 x H45 x D37 cm
Varenummer: 3690455
| Materiale | Skum, MDF, Krydsfiner, Polyester, Poppelkrydsfiner, Massivt gummitræ |
|---|---|
| Sæde | Stof Polyester, Skum materiale Polyester, Purskum |
| Stel | MDF, Poppelkrydsfiner |
| Ben | Massivt gummitræ |
| Farve | Lysegrå, Natur |
| Egenskaber | Med opbevaringsplads |
| Størrelse samlet | Bredde 95 cm, Højde 45 cm, Dybde 37 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 37 cm, Længde 95 cm, Højde 25 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Vægt | 8 kg |
| Maks. belastning | 110 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | FSC® 100% |
| Opbevaringsplads | Under sæde |
| Producent |



