
Kunstfiner. B41 x H48 x D32 cm
Varenummer: 3659501
| Type | Sengebord |
|---|---|
| Materiale | ABS-plast, , , PP (polypropylen), Træfiberplade, Stål |
| Materiale | , Træfiberplade, , , , , |
| Farve | Lys eg |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 1 skuffe |
| Størrelse samlet | Bredde 41 cm, Højde 48 cm, Dybde 32 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 58 cm, Længde 43 cm, Højde 9 cm |
| Vægt | 10 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner. B41 x H48 x D32 cm
Varenummer: 3659501
| Type | Sengebord |
|---|---|
| Materiale | ABS-plast, , , PP (polypropylen), Træfiberplade, Stål |
| Materiale | , Træfiberplade, , , , , |
| Farve | Lys eg |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 1 skuffe |
| Størrelse samlet | Bredde 41 cm, Højde 48 cm, Dybde 32 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 58 cm, Længde 43 cm, Højde 9 cm |
| Vægt | 10 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



