
Kunstfiner. Låger med soft-close. B181 x H78 x D48 cm
Varenummer: 3640328
| Type | Skænk |
|---|---|
| Materiale | , , Træfiberplade |
| Materiale | , Træfiberplade, , , , , , |
| Døre | , Træfiberplade |
| Skuffe | , Træfiberplade, , , |
| Farve | Varm eg |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 2 låger, 3 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 181 cm, Højde 78 cm, Dybde 48 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 52 cm, Længde 187 cm, Højde 32 cm |
| Vægt | 77 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Kunstfiner. Låger med soft-close. B181 x H78 x D48 cm
Varenummer: 3640328
| Type | Skænk |
|---|---|
| Materiale | , , Træfiberplade |
| Materiale | , Træfiberplade, , , , , , |
| Døre | , Træfiberplade |
| Skuffe | , Træfiberplade, , , |
| Farve | Varm eg |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 2 låger, 3 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 181 cm, Højde 78 cm, Dybde 48 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 52 cm, Længde 187 cm, Højde 32 cm |
| Vægt | 77 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



