
Kunstfiner. B165 x H85 x D44 cm
Varenummer: 3640322
| Type | Skænk |
|---|---|
| Materiale | , , , Træfiberplade |
| Materiale | , , Træfiberplade, , , , , , |
| Skuffe | , , Træfiberplade, , , |
| Farve | Varm eg |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 2 låger, 2 hylder, 3 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 165 cm, Højde 85 cm, Dybde 44 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 54 cm, Længde 174 cm, Højde 11 cm |
| Vægt | 71 kg |
| Antal kolli | 4 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Kunstfiner. B165 x H85 x D44 cm
Varenummer: 3640322
| Type | Skænk |
|---|---|
| Materiale | , , , Træfiberplade |
| Materiale | , , Træfiberplade, , , , , , |
| Skuffe | , , Træfiberplade, , , |
| Farve | Varm eg |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 2 låger, 2 hylder, 3 skuffer |
| Størrelse samlet | Bredde 165 cm, Højde 85 cm, Dybde 44 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 54 cm, Længde 174 cm, Højde 11 cm |
| Vægt | 71 kg |
| Antal kolli | 4 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



