
Kunstfiner og hærdet glas. B100 x H186 x D44 cm
Varenummer: 3640321
| Type | Vitrine |
|---|---|
| Materiale | , , , Træfiberplade, Hærdet glas |
| Materiale | , Hærdet glas, , Træfiberplade, , , , , , |
| Døre | , Hærdet glas |
| Skuffe | , , Træfiberplade, , , |
| Farve | Varm eg |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 1 skuffe, 2 låger, 3 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 100 cm, Højde 186 cm, Dybde 44 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 51 cm, Længde 191 cm, Højde 10 cm |
| Vægt | 84 kg |
| Maks. belastning | 50 kg |
| Antal kolli | 4 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Kunstfiner og hærdet glas. B100 x H186 x D44 cm
Varenummer: 3640321
| Type | Vitrine |
|---|---|
| Materiale | , , , Træfiberplade, Hærdet glas |
| Materiale | , Hærdet glas, , Træfiberplade, , , , , , |
| Døre | , Hærdet glas |
| Skuffe | , , Træfiberplade, , , |
| Farve | Varm eg |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 1 skuffe, 2 låger, 3 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 100 cm, Højde 186 cm, Dybde 44 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 51 cm, Længde 191 cm, Højde 10 cm |
| Vægt | 84 kg |
| Maks. belastning | 50 kg |
| Antal kolli | 4 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



