
Krombelagt keramik. Hver piedestal har et unikt design med naturlige kurver og variationer. Sørg altid for, at genstande der er placeret ovenpå er korrekt understøttet. Ø30 x H44 cm
Varenummer: 3630054
| Materiale | Keramik |
|---|---|
| Materiale | Ben Keramik |
| Stel | Keramik |
| Behandling | Krombelagt |
| Udseende | Materialerne og/eller produktionsmetoden giver hvert produkt deres eget unikke udtryk |
| Farve | Krom |
| Størrelse samlet | Diameter 30 cm, Højde 44 cm |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 37 cm, Længde 36 cm, Højde 52 cm |
| Vægt | 6 kg |
| Maks. belastning | 10 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Krombelagt keramik. Hver piedestal har et unikt design med naturlige kurver og variationer. Sørg altid for, at genstande der er placeret ovenpå er korrekt understøttet. Ø30 x H44 cm
Varenummer: 3630054
| Materiale | Keramik |
|---|---|
| Materiale | Ben Keramik |
| Stel | Keramik |
| Behandling | Krombelagt |
| Udseende | Materialerne og/eller produktionsmetoden giver hvert produkt deres eget unikke udtryk |
| Farve | Krom |
| Størrelse samlet | Diameter 30 cm, Højde 44 cm |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 37 cm, Længde 36 cm, Højde 52 cm |
| Vægt | 6 kg |
| Maks. belastning | 10 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



