
Kunstfiner og stål. B80 x H92 x D40 cm
Varenummer: 3630045
| Materiale | ABS-plast, , Træfiberplade, Stål |
|---|---|
| Materiale | Top ABS-plast, , Træfiberplade, Ben Stål, Stel Stål, Hylde ABS-plast |
| Farve | Natur eg, Beige |
| Inklusiv | 3 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 80 cm, Højde 92 cm, Dybde 40 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 43 cm, Længde 95 cm, Højde 10 cm |
| Vægt | 12 kg |
| Maks. belastning | 24 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner og stål. B80 x H92 x D40 cm
Varenummer: 3630045
| Materiale | ABS-plast, , Træfiberplade, Stål |
|---|---|
| Materiale | Top ABS-plast, , Træfiberplade, Ben Stål, Stel Stål, Hylde ABS-plast |
| Farve | Natur eg, Beige |
| Inklusiv | 3 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 80 cm, Højde 92 cm, Dybde 40 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 43 cm, Længde 95 cm, Højde 10 cm |
| Vægt | 12 kg |
| Maks. belastning | 24 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


