
Varenummer: 2515612
| Materiale | 100% polyester (100% genanvendt) |
|---|---|
| Materiale, bagside | Latex |
| Størrelse | 40x60 cm |
| Vask | 40°C skåne |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør vaskes med lignende farver og separat de første gange |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Design | Ensfarvet |
| Farve | Beige |
| Farvemetode | Farvet |
| Kvalitet | BASIC |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 2515612
| Materiale | 100% polyester (100% genanvendt) |
|---|---|
| Materiale, bagside | Latex |
| Størrelse | 40x60 cm |
| Vask | 40°C skåne |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør vaskes med lignende farver og separat de første gange |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Design | Ensfarvet |
| Farve | Beige |
| Farvemetode | Farvet |
| Kvalitet | BASIC |
| Producent | Kontakt Kundeservice |