
Bambus. Kan klappes sammen. B103 x H164 x D46 cm
Varenummer: 3680113
| Materiale | |
|---|---|
| Behandling | Mat lak |
| Farve | Natur |
| Egenskaber | Kan klappes sammen |
| Størrelse samlet | Bredde 103 cm, Højde 164 cm, Dybde 46 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 39 cm, Længde 169 cm, Højde 5 cm |
| Vægt | 4 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Bambus. Kan klappes sammen. B103 x H164 x D46 cm
Varenummer: 3680113
| Materiale | |
|---|---|
| Behandling | Mat lak |
| Farve | Natur |
| Egenskaber | Kan klappes sammen |
| Størrelse samlet | Bredde 103 cm, Højde 164 cm, Dybde 46 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 39 cm, Længde 169 cm, Højde 5 cm |
| Vægt | 4 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


