
Krom. Med justerbar højde. B90 x H122-166 x D45 cm
Varenummer: 3640341
| Materiale | PP (polypropylen), Stål |
|---|---|
| Materiale | Ben Stål |
| Beslag | PP (polypropylen) |
| Stel | Stål |
| Møbelhjul | PP (polypropylen) |
| Farve | Sort, Krom |
| Størrelse samlet | Bredde 90 cm, Højde 122-166 cm, Dybde 45 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 21 cm, Længde 90 cm, Højde 5 cm |
| Maks. belastning | 16 kg |
| Producent |
Krom. Med justerbar højde. B90 x H122-166 x D45 cm
Varenummer: 3640341
| Materiale | PP (polypropylen), Stål |
|---|---|
| Materiale | Ben Stål |
| Beslag | PP (polypropylen) |
| Stel | Stål |
| Møbelhjul | PP (polypropylen) |
| Farve | Sort, Krom |
| Størrelse samlet | Bredde 90 cm, Højde 122-166 cm, Dybde 45 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 21 cm, Længde 90 cm, Højde 5 cm |
| Maks. belastning | 16 kg |
| Producent |



