
Massiv fyr og MDF. B105 x H170 x D46 cm
Varenummer: 3640234
| Materiale | , Massiv fyr |
|---|---|
| Materiale | , Ben Massiv fyr |
| Hylde | , Massiv fyr |
| Stel | Massiv fyr |
| Farve | Sort, Natur |
| Størrelse samlet | Bredde 105 cm, Højde 170 cm, Dybde 46 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 41 cm, Længde 173 cm, Højde 14 cm |
| Maks. belastning | 40 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Massiv fyr og MDF. B105 x H170 x D46 cm
Varenummer: 3640234
| Materiale | , Massiv fyr |
|---|---|
| Materiale | , Ben Massiv fyr |
| Hylde | , Massiv fyr |
| Stel | Massiv fyr |
| Farve | Sort, Natur |
| Størrelse samlet | Bredde 105 cm, Højde 170 cm, Dybde 46 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 41 cm, Længde 173 cm, Højde 14 cm |
| Maks. belastning | 40 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



