
Varenummer: 3630055
| Materiale | Stål |
|---|---|
| Stel | Stål |
| Farve | Beige |
| Størrelse samlet | Bredde 120 cm, Højde 165 cm, Dybde 50 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 53 cm, Længde 124 cm, Højde 5 cm |
| Vægt | 5 kg |
| Maks. belastning | 24 kg |
| Instruktion | Kan pletrenses med vand |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 3630055
| Materiale | Stål |
|---|---|
| Stel | Stål |
| Farve | Beige |
| Størrelse samlet | Bredde 120 cm, Højde 165 cm, Dybde 50 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 53 cm, Længde 124 cm, Højde 5 cm |
| Vægt | 5 kg |
| Maks. belastning | 24 kg |
| Instruktion | Kan pletrenses med vand |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


