
MDF. B73 x H110 x D26 cm
Varenummer: 3600603
| Materiale | , Papir, Polyester, Massiv birk, Stål |
|---|---|
| Materiale | , , , , , , , |
| Døre | |
| Skuffe | , , , |
| Håndtag | Zink |
| Bøjlestang | ABS-plast, PP (polypropylen) |
| Ben | |
| Behandling | Lakeret |
| Farve | Hvid |
| Skuffefunktion(er) | |
| Egenskaber | Til sko op til størrelse 45 (EU) |
| Inklusiv | 1 skuffe, 2 rum |
| Størrelse samlet | Bredde 73 cm, Højde 110 cm, Dybde 26 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 46 cm, Længde 116 cm, Højde 15 cm |
| Vægt | 22 kg |
| Maks. belastning | 5 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
MDF. B73 x H110 x D26 cm
Varenummer: 3600603
| Materiale | , Papir, Polyester, Massiv birk, Stål |
|---|---|
| Materiale | , , , , , , , |
| Døre | |
| Skuffe | , , , |
| Håndtag | Zink |
| Bøjlestang | ABS-plast, PP (polypropylen) |
| Ben | |
| Behandling | Lakeret |
| Farve | Hvid |
| Skuffefunktion(er) | |
| Egenskaber | Til sko op til størrelse 45 (EU) |
| Inklusiv | 1 skuffe, 2 rum |
| Størrelse samlet | Bredde 73 cm, Højde 110 cm, Dybde 26 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 46 cm, Længde 116 cm, Højde 15 cm |
| Vægt | 22 kg |
| Maks. belastning | 5 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


