
Kunstfiner. B50 x H88 x D28 cm
Varenummer: 3670586
| Materiale | ABS-plast, Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | Front ABS-plast, Træfiberplade, Top ABS-plast, Træfiberplade, Bund ABS-plast, Træfiberplade, Side ABS-plast, Træfiberplade, Bagside Træfiberplade, Overflade Papir, Hylde ABS-plast, Træfiberplade |
| Farve | Beige |
| Inklusiv | 2 rum |
| Størrelse samlet | Bredde 50 cm, Højde 88 cm, Dybde 28 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 53 cm, Længde 98 cm, Højde 9 cm |
| Vægt | 16 kg |
| Maks. belastning | 5 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Kunstfiner. B50 x H88 x D28 cm
Varenummer: 3670586
| Materiale | ABS-plast, Træfiberplade |
|---|---|
| Materiale | Front ABS-plast, Træfiberplade, Top ABS-plast, Træfiberplade, Bund ABS-plast, Træfiberplade, Side ABS-plast, Træfiberplade, Bagside Træfiberplade, Overflade Papir, Hylde ABS-plast, Træfiberplade |
| Farve | Beige |
| Inklusiv | 2 rum |
| Størrelse samlet | Bredde 50 cm, Højde 88 cm, Dybde 28 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 53 cm, Længde 98 cm, Højde 9 cm |
| Vægt | 16 kg |
| Maks. belastning | 5 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



