
Stål. B92 x H39 x D35 cm
Varenummer: 3600983
| Materiale | PP (polypropylen), Stål |
|---|---|
| Materiale | Ben Stål, Stel PP (polypropylen), Stål, Hylde Stål |
| Behandling | |
| Farve | Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 92 cm, Højde 39 cm, Dybde 35 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 37 cm, Længde 95 cm, Højde 5 cm |
| Vægt | 2 kg |
| Maks. belastning | 5 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Producent |
Stål. B92 x H39 x D35 cm
Varenummer: 3600983
| Materiale | PP (polypropylen), Stål |
|---|---|
| Materiale | Ben Stål, Stel PP (polypropylen), Stål, Hylde Stål |
| Behandling | |
| Farve | Sort |
| Størrelse samlet | Bredde 92 cm, Højde 39 cm, Dybde 35 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 37 cm, Længde 95 cm, Højde 5 cm |
| Vægt | 2 kg |
| Maks. belastning | 5 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Producent |



