
Kunstfiner og stål. Pakke med 2 stk. B50/25 x H35/35 x D20/20 cm
Varenummer: 3690171
| Materiale | ABS-plast, , , PP (polypropylen), Stål |
|---|---|
| Hylde | , |
| Stel | Stål |
| Behandling | |
| Farve | Varm eg, Sort |
| Skruer og rawlplugs | Skruer og rawlplugs er ikke inkluderet |
| Størrelse samlet | Bredde 50/25 cm, Højde 35/35 cm, Dybde 20/20 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 36 cm, Længde 53 cm, Højde 9 cm |
| Vægt | 4 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner og stål. Pakke med 2 stk. B50/25 x H35/35 x D20/20 cm
Varenummer: 3690171
| Materiale | ABS-plast, , , PP (polypropylen), Stål |
|---|---|
| Hylde | , |
| Stel | Stål |
| Behandling | |
| Farve | Varm eg, Sort |
| Skruer og rawlplugs | Skruer og rawlplugs er ikke inkluderet |
| Størrelse samlet | Bredde 50/25 cm, Højde 35/35 cm, Dybde 20/20 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 36 cm, Længde 53 cm, Højde 9 cm |
| Vægt | 4 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


