
Bambus. B50 x H38 x D10 cm
Varenummer: 3690216
| Materiale | |
|---|---|
| Hylde | |
| Stel | |
| Behandling | Lakeret |
| Farve | Natur |
| Skruer og rawlplugs | Skruer og rawlplugs er ikke inkluderet |
| Størrelse samlet | Bredde 50 cm, Højde 38 cm, Dybde 10 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 21 cm, Længde 50 cm, Højde 5 cm |
| Vægt | 3 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Inklusiv | 12 hylder |
| Producent |
Bambus. B50 x H38 x D10 cm
Varenummer: 3690216
| Materiale | |
|---|---|
| Hylde | |
| Stel | |
| Behandling | Lakeret |
| Farve | Natur |
| Skruer og rawlplugs | Skruer og rawlplugs er ikke inkluderet |
| Størrelse samlet | Bredde 50 cm, Højde 38 cm, Dybde 10 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 21 cm, Længde 50 cm, Højde 5 cm |
| Vægt | 3 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Inklusiv | 12 hylder |
| Producent |



