
MDF. B40 x H80 x D13 cm
Varenummer: 3630059
| Materiale | |
|---|---|
| Materiale | |
| Hylde | |
| Farve | Hvid |
| Egenskaber | Skal vægmonteres |
| Skruer og rawlplugs | Skruer og rawlplugs er ikke inkluderet |
| Størrelse samlet | Bredde 40 cm, Højde 80 cm, Dybde 13 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 44 cm, Længde 88 cm, Højde 4 cm |
| Vægt | 6 kg |
| Maks. belastning | 10 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Inklusiv | 4 hylder |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
MDF. B40 x H80 x D13 cm
Varenummer: 3630059
| Materiale | |
|---|---|
| Materiale | |
| Hylde | |
| Farve | Hvid |
| Egenskaber | Skal vægmonteres |
| Skruer og rawlplugs | Skruer og rawlplugs er ikke inkluderet |
| Størrelse samlet | Bredde 40 cm, Højde 80 cm, Dybde 13 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 44 cm, Længde 88 cm, Højde 4 cm |
| Vægt | 6 kg |
| Maks. belastning | 10 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Inklusiv | 4 hylder |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


