
Varenummer: 3630108
| Materiale | , Papir, Stål |
|---|---|
| Hylde | , Papir, Stål |
| Farve | Natur eg |
| Egenskaber | Skal vægmonteres |
| Skruer og rawlplugs | Skruer og rawlplugs er ikke inkluderet |
| Størrelse samlet | Bredde 80 cm, Højde 4 cm, Dybde 24 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 24 cm, Længde 80 cm, Højde 4 cm |
| Vægt | 3 kg |
| Maks. belastning | 5 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 3630108
| Materiale | , Papir, Stål |
|---|---|
| Hylde | , Papir, Stål |
| Farve | Natur eg |
| Egenskaber | Skal vægmonteres |
| Skruer og rawlplugs | Skruer og rawlplugs er ikke inkluderet |
| Størrelse samlet | Bredde 80 cm, Højde 4 cm, Dybde 24 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 24 cm, Længde 80 cm, Højde 4 cm |
| Vægt | 3 kg |
| Maks. belastning | 5 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


