
Kunstfiner. Med 6 hylder, som kan placeres efter ønske. To eller flere reoler kan kombineres. B139 x H137 x D20 cm
Varenummer: 3630058
| Materiale | ABS-plast, , , Massiv birk |
|---|---|
| Materiale | Stel ABS-plast, , , Massiv birk, Hylde ABS-plast |
| Farve | Varm eg |
| Egenskaber | Skal vægmonteres |
| Inklusiv | 6 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 139 cm, Højde 137 cm, Dybde 20 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 24 cm, Længde 148 cm, Højde 14 cm |
| Vægt | 17 kg |
| Maks. belastning | 12 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Kunstfiner. Med 6 hylder, som kan placeres efter ønske. To eller flere reoler kan kombineres. B139 x H137 x D20 cm
Varenummer: 3630058
| Materiale | ABS-plast, , , Massiv birk |
|---|---|
| Materiale | Stel ABS-plast, , , Massiv birk, Hylde ABS-plast |
| Farve | Varm eg |
| Egenskaber | Skal vægmonteres |
| Inklusiv | 6 hylder |
| Størrelse samlet | Bredde 139 cm, Højde 137 cm, Dybde 20 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 24 cm, Længde 148 cm, Højde 14 cm |
| Vægt | 17 kg |
| Maks. belastning | 12 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


