
Varenummer: 3670332
| Materiale | , |
|---|---|
| Hylde | , |
| Farve | Natur eg |
| Skruer og rawlplugs | Skruer og rawlplugs er ikke inkluderet |
| Størrelse samlet | Bredde 60 cm, Højde 6 cm, Dybde 7 cm |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 20 cm, Længde 63 cm, Højde 24 cm |
| Vægt | 1 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Inklusiv | 1 hylde |
| Producent |
Varenummer: 3670332
| Materiale | , |
|---|---|
| Hylde | , |
| Farve | Natur eg |
| Skruer og rawlplugs | Skruer og rawlplugs er ikke inkluderet |
| Størrelse samlet | Bredde 60 cm, Højde 6 cm, Dybde 7 cm |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 20 cm, Længde 63 cm, Højde 24 cm |
| Vægt | 1 kg |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Inklusiv | 1 hylde |
| Producent |



