
Kunstfiner. Skabets indretning: 4 hylder og 1 bøjlestang. B144 x H200 x D50 cm
Varenummer: 3670242
| Materiale | , , Træfiberplade, Plast, Stål |
|---|---|
| Materiale | , , , , , |
| Skuffe | , Træfiberplade, , , |
| Bøjlestang | Rustfrit stål |
| Farve | Lys eg |
| Type | Hængslede låger |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 1 bøjlestang 4 hylder, 2 skuffer, 3 låger |
| Størrelse samlet | Bredde 144 cm, Højde 200 cm, Dybde 50 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 52 cm, Længde 207 cm, Højde 22 cm |
| Vægt | 96 kg |
| Maks. belastning | 40 kg |
| Antal kolli | 3 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Kunstfiner. Skabets indretning: 4 hylder og 1 bøjlestang. B144 x H200 x D50 cm
Varenummer: 3670242
| Materiale | , , Træfiberplade, Plast, Stål |
|---|---|
| Materiale | , , , , , |
| Skuffe | , Træfiberplade, , , |
| Bøjlestang | Rustfrit stål |
| Farve | Lys eg |
| Type | Hængslede låger |
| Skuffefunktion(er) | |
| Inklusiv | 1 bøjlestang 4 hylder, 2 skuffer, 3 låger |
| Størrelse samlet | Bredde 144 cm, Højde 200 cm, Dybde 50 cm |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 52 cm, Længde 207 cm, Højde 22 cm |
| Vægt | 96 kg |
| Maks. belastning | 40 kg |
| Antal kolli | 3 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



