
Varenummer: 3670123
| Materiale | Spejlglas, Stål |
|---|---|
| Kroge | Stål |
| Spejl | Spejlglas |
| Farve | Klar |
| Størrelse samlet | Bredde 50 cm, Højde 100 cm |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 53 cm, Længde 108 cm, Højde 14 cm |
| Vægt | 4 kg |
| Producent |
Varenummer: 3670123
| Materiale | Spejlglas, Stål |
|---|---|
| Kroge | Stål |
| Spejl | Spejlglas |
| Farve | Klar |
| Størrelse samlet | Bredde 50 cm, Højde 100 cm |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 53 cm, Længde 108 cm, Højde 14 cm |
| Vægt | 4 kg |
| Producent |



