
Varenummer: 3670536
| Materiale | Spejlglas, PP (polypropylen), Stål |
|---|---|
| Stel | PP (polypropylen) |
| Spejl | Spejlglas |
| Farve | Støvet blomme |
| Størrelse samlet | Diameter 60 cm, Dybde 3 cm |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 62 cm, Længde 62 cm, Højde 3 cm |
| Vægt | 3 kg |
| Producent |
Varenummer: 3670536
| Materiale | Spejlglas, PP (polypropylen), Stål |
|---|---|
| Stel | PP (polypropylen) |
| Spejl | Spejlglas |
| Farve | Støvet blomme |
| Størrelse samlet | Diameter 60 cm, Dybde 3 cm |
| Samle info | Samlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 62 cm, Længde 62 cm, Højde 3 cm |
| Vægt | 3 kg |
| Producent |



