
Varenummer: 6887226
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | Forside:100% polyester,Bagside:100% polyester (100% genanvendt) |
| Vask | 30°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask |
| Vægt forside | 435 g/m². |
| Vægt bagside | 160 g/m². |
| Vægt betræk | 115 g |
| Størrelse | Bredde 35 cm, Længde 50 cm |
| Farvemetode | Farvet |
| Egenskab | Imiteret pels, Med lynlås |
| Farve | Brun |
| Design | Ensfarvet |
| Pude | |
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Fyldvægt | 300 g |
| Vask - monteringspude | Nej |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 6887226
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | Forside:100% polyester,Bagside:100% polyester (100% genanvendt) |
| Vask | 30°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask |
| Vægt forside | 435 g/m². |
| Vægt bagside | 160 g/m². |
| Vægt betræk | 115 g |
| Størrelse | Bredde 35 cm, Længde 50 cm |
| Farvemetode | Farvet |
| Egenskab | Imiteret pels, Med lynlås |
| Farve | Brun |
| Design | Ensfarvet |
| Pude | |
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Fyldvægt | 300 g |
| Vask - monteringspude | Nej |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


