
Varenummer: 6895144
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | 95% polyester/5% hør |
| Materiale | Bort:100% polyester |
| Vask | 30°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | * Strygning muligt ved lav temperatur (max. 110ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Professionel kemisk rensning i de opløsningsmidler, der er angivet for symbol P, og opløsningsmidlerne angivet for symbol F - normal proces |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask |
| Vægt | 220 g/m². |
| Vægt betræk | 135 g |
| Størrelse | Bredde 45 cm, Længde 45 cm |
| Farvemetode | Farvet |
| Egenskab | Med broderi, Med lynlås |
| Farve | Beige, Grøn |
| Design | Blomstret |
| Pude | |
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Fyldvægt | 365 g |
| Vask - monteringspude | Nej |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 6895144
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | 95% polyester/5% hør |
| Materiale | Bort:100% polyester |
| Vask | 30°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | * Strygning muligt ved lav temperatur (max. 110ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Professionel kemisk rensning i de opløsningsmidler, der er angivet for symbol P, og opløsningsmidlerne angivet for symbol F - normal proces |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask |
| Vægt | 220 g/m². |
| Vægt betræk | 135 g |
| Størrelse | Bredde 45 cm, Længde 45 cm |
| Farvemetode | Farvet |
| Egenskab | Med broderi, Med lynlås |
| Farve | Beige, Grøn |
| Design | Blomstret |
| Pude | |
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Fyldvægt | 365 g |
| Vask - monteringspude | Nej |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


