
Varenummer: 6893500
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | 100% bomuld |
| Polstring | 100% polyester (100% genanvendt) |
| For | 100% polyester |
| Vask | 30°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør vaskes med lignende farver og separat de første gange |
| Vægt | 405 g/m². |
| Vægt forside | 305 g/m². |
| Vægt bagside | 100 g/m². |
| Vægt betræk | 100 g |
| Størrelse | Bredde 45 cm, Længde 45 cm |
| Farvemetode | Farvet |
| Egenskab | Quiltet, Med lynlås |
| Farve | Lys khaki |
| Design | Ensfarvet |
| Pude | |
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Fyldvægt | 400 g |
| Vask - monteringspude | Nej |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 6893500
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | 100% bomuld |
| Polstring | 100% polyester (100% genanvendt) |
| For | 100% polyester |
| Vask | 30°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør vaskes med lignende farver og separat de første gange |
| Vægt | 405 g/m². |
| Vægt forside | 305 g/m². |
| Vægt bagside | 100 g/m². |
| Vægt betræk | 100 g |
| Størrelse | Bredde 45 cm, Længde 45 cm |
| Farvemetode | Farvet |
| Egenskab | Quiltet, Med lynlås |
| Farve | Lys khaki |
| Design | Ensfarvet |
| Pude | |
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Fyldvægt | 400 g |
| Vask - monteringspude | Nej |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


