
Varenummer: 6880507
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | 100% polyester |
| Vask | Nej |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Professionel kemisk rensning i de opløsningsmidler, der er angivet for symbol P, og opløsningsmidlerne angivet for symbol F - normal proces |
| Instruktion | Kan pletrenses med vand |
| Vægt forside | 625 g/m². |
| Vægt bagside | 170 g/m². |
| Vægt betræk | 140 g |
| Størrelse | Bredde 40 cm, Længde 40 cm |
| Farvemetode | Farvet |
| Egenskab | Imiteret pels, Med lynlås |
| Farve | Sand |
| Design | Ensfarvet |
| Pude | |
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Fyldvægt | 320 g |
| Vask - monteringspude | Nej |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 6880507
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | 100% polyester |
| Vask | Nej |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Professionel kemisk rensning i de opløsningsmidler, der er angivet for symbol P, og opløsningsmidlerne angivet for symbol F - normal proces |
| Instruktion | Kan pletrenses med vand |
| Vægt forside | 625 g/m². |
| Vægt bagside | 170 g/m². |
| Vægt betræk | 140 g |
| Størrelse | Bredde 40 cm, Længde 40 cm |
| Farvemetode | Farvet |
| Egenskab | Imiteret pels, Med lynlås |
| Farve | Sand |
| Design | Ensfarvet |
| Pude | |
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Fyldvægt | 320 g |
| Vask - monteringspude | Nej |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


