
Varenummer: 6859805
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | 100% bomuld |
| Vask | 30°C skåne |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | * Tørretumbling muligt ved lav temperatur (max. 60ºC) |
| Strygning | * Strygning muligt ved lav temperatur (max. 110ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver, Vaskes med vrangen ud |
| Vægt forside | 470 g/m². |
| Vægt bagside | 220 g/m². |
| Vægt betræk | 200 g |
| Størrelse | Bredde 45 cm, Længde 45 cm |
| Farvemetode | |
| Egenskab | Med lynlås |
| Farve | Beige, Blå |
| Design | Mønstret |
| Pude | |
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Fyldvægt | 460 g |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 6859805
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | 100% bomuld |
| Vask | 30°C skåne |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | * Tørretumbling muligt ved lav temperatur (max. 60ºC) |
| Strygning | * Strygning muligt ved lav temperatur (max. 110ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver, Vaskes med vrangen ud |
| Vægt forside | 470 g/m². |
| Vægt bagside | 220 g/m². |
| Vægt betræk | 200 g |
| Størrelse | Bredde 45 cm, Længde 45 cm |
| Farvemetode | |
| Egenskab | Med lynlås |
| Farve | Beige, Blå |
| Design | Mønstret |
| Pude | |
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Fyldvægt | 460 g |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


