
Varenummer: 6856644
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | 100% bomuld |
| Vask | 40°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | * Strygning muligt ved lav temperatur (max. 110ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask |
| Vægt | 185 g/m². |
| Vægt betræk | 105 g |
| Størrelse | Bredde 45 cm, Længde 45 cm |
| Farvemetode | Pigment printet |
| Egenskab | Trykt, Med broderi, Med lynlås |
| Farve | Beige |
| Design | Blomstret |
| Pude | |
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Fyldvægt | 450 g |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 6856644
| Betræk | |
|---|---|
| Materiale | 100% bomuld |
| Vask | 40°C |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | * Strygning muligt ved lav temperatur (max. 110ºC) |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver, Vær sikker på at lynlåsen er lukket før vask |
| Vægt | 185 g/m². |
| Vægt betræk | 105 g |
| Størrelse | Bredde 45 cm, Længde 45 cm |
| Farvemetode | Pigment printet |
| Egenskab | Trykt, Med broderi, Med lynlås |
| Farve | Beige |
| Design | Blomstret |
| Pude | |
| Fyld | 100% polyester (100% genanvendt) |
| Fyldvægt | 450 g |
| Generelt | |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


