
Varenummer: 4542966
| Materiale | 70% polyester (100% genanvendt)/30% uld |
|---|---|
| Vask | 30°C skåne |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver, Hænges til tørre på snor |
| Størrelse | Bredde 130 cm, Længde 170 cm |
| Vægt | 265 g/m². |
| Farvemetode | Dope-farvet |
| Design | Ensfarvet |
| Farve | Grøn |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Varenummer: 4542966
| Materiale | 70% polyester (100% genanvendt)/30% uld |
|---|---|
| Vask | 30°C skåne |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Instruktion | Bør altid vaskes med lignende farver, Hænges til tørre på snor |
| Størrelse | Bredde 130 cm, Længde 170 cm |
| Vægt | 265 g/m². |
| Farvemetode | Dope-farvet |
| Design | Ensfarvet |
| Farve | Grøn |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |



