
Taske lavet af polypropylen (100% genanvendt) i en dyb blå farve. Det rummelige design er ideelt til alsidig brug som indkøb, rejser og daglige ærinder. Kan bære op til 30 kg. Nem at vedligeholde med kun pletrens. B18 x L70 x H60 cm
Varenummer: 4912783
| Materiale | Polypropylen (100% genanvendt) |
|---|---|
| Størrelse | Bredde 18 cm, Længde 70 cm, Højde 60 cm |
| Farve | Blå |
| Vask | Kun pletrens |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Vægt | 100 g/m². |
| Producent |
Taske lavet af polypropylen (100% genanvendt) i en dyb blå farve. Det rummelige design er ideelt til alsidig brug som indkøb, rejser og daglige ærinder. Kan bære op til 30 kg. Nem at vedligeholde med kun pletrens. B18 x L70 x H60 cm
Varenummer: 4912783
| Materiale | Polypropylen (100% genanvendt) |
|---|---|
| Størrelse | Bredde 18 cm, Længde 70 cm, Højde 60 cm |
| Farve | Blå |
| Vask | Kun pletrens |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Vægt | 100 g/m². |
| Producent |



