
Varenummer: 6512174
| Materiale | 100% polypropylen |
|---|---|
| Anvendelse | Indendørs/udendørs |
| Vask | Nej |
| Instruktion | Kan pletrenses med vand |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Professionel kemisk rens - mild proces |
| Størrelse | Bredde 200 cm, Længde 290 cm |
| Luv højde | 10 mm |
| Vægt forside | 1100 g/m². |
| Vægt bagside | 500 g/m². |
| Total vægt for- og bagside | 1600 g/m². |
| Farvemetode | |
| Farve | Creme |
| Design | Mønstret |
| Form | Rektangulært |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Yderligere info | Må ikke vaskes i vaskemaskinen. Ryst og støvsug for at fjerne snavs. Tørre pletter skal forsigtigt skrabes og tørres af med en fugtig klud. Skrub ikke hårdt. |
| Producent |
Varenummer: 6512174
| Materiale | 100% polypropylen |
|---|---|
| Anvendelse | Indendørs/udendørs |
| Vask | Nej |
| Instruktion | Kan pletrenses med vand |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Professionel kemisk rens - mild proces |
| Størrelse | Bredde 200 cm, Længde 290 cm |
| Luv højde | 10 mm |
| Vægt forside | 1100 g/m². |
| Vægt bagside | 500 g/m². |
| Total vægt for- og bagside | 1600 g/m². |
| Farvemetode | |
| Farve | Creme |
| Design | Mønstret |
| Form | Rektangulært |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Yderligere info | Må ikke vaskes i vaskemaskinen. Ryst og støvsug for at fjerne snavs. Tørre pletter skal forsigtigt skrabes og tørres af med en fugtig klud. Skrub ikke hårdt. |
| Producent |