
Varenummer: 6521100
| Materiale | 100% polypropylen |
|---|---|
| Anvendelse | Indendørs/udendørs |
| Vask | Nej |
| Instruktion | Kan pletrenses med vand |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Professionel kemisk rens - mild proces |
| Størrelse | Bredde 140 cm, Længde 200 cm |
| Vægt forside | 470 g/m². |
| Vægt bagside | 630 g/m². |
| Farvemetode | |
| Farve | Natur |
| Design | Mønstret |
| Form | Rektangulært |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 6521100
| Materiale | 100% polypropylen |
|---|---|
| Anvendelse | Indendørs/udendørs |
| Vask | Nej |
| Instruktion | Kan pletrenses med vand |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Professionel kemisk rens - mild proces |
| Størrelse | Bredde 140 cm, Længde 200 cm |
| Vægt forside | 470 g/m². |
| Vægt bagside | 630 g/m². |
| Farvemetode | |
| Farve | Natur |
| Design | Mønstret |
| Form | Rektangulært |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |