
Varenummer: 6521551
| Materiale | 100% polypropylen (100% genanvendt) |
|---|---|
| Anvendelse | Indendørs/udendørs |
| Vask | Nej |
| Instruktion | Kan pletrenses med vand, Må ikke bleges eller vrides, Hænges til tørre på snor |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Størrelse | Bredde 160 cm, Længde 230 cm |
| Total vægt for- og bagside | 450 g/m². |
| Farvemetode | Dope-farvet |
| Farve | Mørk sand, Grå |
| Design | Mønstret |
| Form | Rektangulært |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |
Varenummer: 6521551
| Materiale | 100% polypropylen (100% genanvendt) |
|---|---|
| Anvendelse | Indendørs/udendørs |
| Vask | Nej |
| Instruktion | Kan pletrenses med vand, Må ikke bleges eller vrides, Hænges til tørre på snor |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Størrelse | Bredde 160 cm, Længde 230 cm |
| Total vægt for- og bagside | 450 g/m². |
| Farvemetode | Dope-farvet |
| Farve | Mørk sand, Grå |
| Design | Mønstret |
| Form | Rektangulært |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent |