
Varenummer: 6503601
| Materiale forside | 100% kokos |
|---|---|
| Materiale bagside | Latex |
| Anvendelse | Indendørs |
| Vask | Nej |
| Instruktion | Ryst eller børst for at fjerne snavs |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Størrelse | Bredde 50 cm, Længde 80 cm, Højde 1.5 cm |
| Luv højde | 125 mm |
| Vægt forside | 2494 g/m². |
| Vægt bagside | 3306 g/m². |
| Total vægt for- og bagside | 5800 g/m². |
| Egenskab | Skridsikker bagside |
| Farve | Natur |
| Design | Ensfarvet |
| Form | Rektangulært |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 6503601
| Materiale forside | 100% kokos |
|---|---|
| Materiale bagside | Latex |
| Anvendelse | Indendørs |
| Vask | Nej |
| Instruktion | Ryst eller børst for at fjerne snavs |
| Blegning | Må ikke bleges |
| Tørretumbling | Må ikke tørretumbles |
| Strygning | Må ikke stryges |
| Kemisk rensning og vådrensning | Tåler ikke kemisk rens |
| Størrelse | Bredde 50 cm, Længde 80 cm, Højde 1.5 cm |
| Luv højde | 125 mm |
| Vægt forside | 2494 g/m². |
| Vægt bagside | 3306 g/m². |
| Total vægt for- og bagside | 5800 g/m². |
| Egenskab | Skridsikker bagside |
| Farve | Natur |
| Design | Ensfarvet |
| Form | Rektangulært |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



