
Varenummer: 4912693
| Materiale | Aluminium, Glas |
|---|---|
| Farve | Klar, Sølv |
| Størrelse | Diameter 4,5 cm, Højde 7,8 cm |
| Antal pærer/LED | 1 Stk |
| Pærer | Inkl. |
| Type pære/LED | Glødepære |
| Effekt | 2,9 W |
| Lumen skala | 470 |
| Kelvin farve | 2700 K |
| Fatning | E27 |
| Indbygget LED | Ja |
| Anvendelse | Indendørs |
| Anslået levetid for lyskilde i timer | 25000 timer |
| Producent |
Varenummer: 4912693
| Materiale | Aluminium, Glas |
|---|---|
| Farve | Klar, Sølv |
| Størrelse | Diameter 4,5 cm, Højde 7,8 cm |
| Antal pærer/LED | 1 Stk |
| Pærer | Inkl. |
| Type pære/LED | Glødepære |
| Effekt | 2,9 W |
| Lumen skala | 470 |
| Kelvin farve | 2700 K |
| Fatning | E27 |
| Indbygget LED | Ja |
| Anvendelse | Indendørs |
| Anslået levetid for lyskilde i timer | 25000 timer |
| Producent |