
Varenummer: 4912692
| Materiale | Aluminium, PC (polycarbonat) |
|---|---|
| Farve | Hvid, Sølv |
| Størrelse | Diameter 6 cm, Højde 10,6 cm |
| Antal pærer/LED | 1 Stk |
| Pærer | Inkl. |
| Type pære/LED | Glødepære |
| Effekt | 5,9 W |
| Lumen skala | 806 |
| Kelvin farve | 2700 K |
| Fatning | E27 |
| Indbygget LED | Ja |
| Anvendelse | Indendørs |
| Anslået levetid for lyskilde i timer | 25000 timer |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Varenummer: 4912692
| Materiale | Aluminium, PC (polycarbonat) |
|---|---|
| Farve | Hvid, Sølv |
| Størrelse | Diameter 6 cm, Højde 10,6 cm |
| Antal pærer/LED | 1 Stk |
| Pærer | Inkl. |
| Type pære/LED | Glødepære |
| Effekt | 5,9 W |
| Lumen skala | 806 |
| Kelvin farve | 2700 K |
| Fatning | E27 |
| Indbygget LED | Ja |
| Anvendelse | Indendørs |
| Anslået levetid for lyskilde i timer | 25000 timer |
| Producent | Kontakt Kundeservice |