
Batterioplader til genopladelige batterier med 4 opladningspladser, der passer til AA- og AAA-batterier. Opladeren har en lysindikator, der viser, når batterierne er fuldt opladet. Genopladelige batterier skal købes separat. B9 x L6 x H9 cm
| Materiale | Akrylonitril butadien styren, Stål |
|---|---|
| Farve | Hvid, Transparent, Hvid |
| Størrelse | Bredde 9 cm, Længde 6 cm, Højde 9 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 4,8 cm, Længde 6,2 cm, Højde 9,4 cm |
| Vægt | 0,09 kg |
| Anvendelse | Indendørs |
| Energikilde | Elektrisk stik |
| Bemærkning til legetøj | Advarsel. Ikke egnet til børn under 3 år. |
| Batterier | Ekskl. |
| Producent |
Batterioplader til genopladelige batterier med 4 opladningspladser, der passer til AA- og AAA-batterier. Opladeren har en lysindikator, der viser, når batterierne er fuldt opladet. Genopladelige batterier skal købes separat. B9 x L6 x H9 cm
| Materiale | Akrylonitril butadien styren, Stål |
|---|---|
| Farve | Hvid, Transparent, Hvid |
| Størrelse | Bredde 9 cm, Længde 6 cm, Højde 9 cm |
| Størrelse usamlet | Bredde 4,8 cm, Længde 6,2 cm, Højde 9,4 cm |
| Vægt | 0,09 kg |
| Anvendelse | Indendørs |
| Energikilde | Elektrisk stik |
| Bemærkning til legetøj | Advarsel. Ikke egnet til børn under 3 år. |
| Batterier | Ekskl. |
| Producent |