
Praktisk hyndeopbevaringstaske i mørkegrå polyethylen. Denne vandtætte taske holder dine havehynder rene og tørre året rundt. Ideel til opbevaring uden for sæsonen. B45 x L125 x H55 cm
Varenummer: 6400183
| Størrelse samlet | Bredde 45 cm, Længde 125 cm, Højde 55 cm |
|---|---|
| Materiale | Polyethylen |
| Farve | Mørkegrå |
| Vægt | 0.45 kg |
| Vægt | 100 g/m². |
| Udstyr | Vandtæt |
| Anvendelse | Udendørs |
| Frostsikker | Ja |
| Producent |
Praktisk hyndeopbevaringstaske i mørkegrå polyethylen. Denne vandtætte taske holder dine havehynder rene og tørre året rundt. Ideel til opbevaring uden for sæsonen. B45 x L125 x H55 cm
Varenummer: 6400183
| Størrelse samlet | Bredde 45 cm, Længde 125 cm, Højde 55 cm |
|---|---|
| Materiale | Polyethylen |
| Farve | Mørkegrå |
| Vægt | 0.45 kg |
| Vægt | 100 g/m². |
| Udstyr | Vandtæt |
| Anvendelse | Udendørs |
| Frostsikker | Ja |
| Producent |


