
Sidebord i olieret FSC®-hårdttræ. Kan klappes sammen. B46 x L46 x H46 cm
Varenummer: 3726191
| Størrelse samlet | Bredde 46 cm, Længde 46 cm, Højde 46 cm |
|---|---|
| Størrelse usamlet | Bredde 46 cm, Længde 64 cm, Højde 6 cm |
| Vægt | 2,7 kg |
| Materiale | Stel Massivt akacietræ, Plade Massivt akacietræ, Ben Massivt akacietræ |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Form | Firkantet |
| Funktion | Foldbar |
| Behandling | Olieret |
| Farve | Natur |
| Egenskaber | Velegnet til altan |
| Samle info | Samlet |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Vedligehold | Behandles med træolie i henhold til den vedlagte vejledning. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Sidebord i olieret FSC®-hårdttræ. Kan klappes sammen. B46 x L46 x H46 cm
Varenummer: 3726191
| Størrelse samlet | Bredde 46 cm, Længde 46 cm, Højde 46 cm |
|---|---|
| Størrelse usamlet | Bredde 46 cm, Længde 64 cm, Højde 6 cm |
| Vægt | 2,7 kg |
| Materiale | Stel Massivt akacietræ, Plade Massivt akacietræ, Ben Massivt akacietræ |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Form | Firkantet |
| Funktion | Foldbar |
| Behandling | Olieret |
| Farve | Natur |
| Egenskaber | Velegnet til altan |
| Samle info | Samlet |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Vedligehold | Behandles med træolie i henhold til den vedlagte vejledning. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


