
Sidebord i olieret FSC®-hårdttræ. Ø50 x H50 cm
Varenummer: 3725094
| Størrelse samlet | Diameter 50 cm, Højde 50 cm |
|---|---|
| Størrelse usamlet | Bredde 50 cm, Længde 50 cm, Højde 33,5 cm |
| Vægt | 5,5 kg |
| Materiale | Stel Massivt akacietræ, Plade Massivt akacietræ, Ben Massivt akacietræ |
| Møbelsko | Polyethylen |
| Form | Rund |
| Behandling | Olieret |
| Farve | Natur |
| Egenskaber | Velegnet til altan |
| Samle info | Usamlet |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Vedligehold | Behandles med træolie i henhold til den vedlagte vejledning. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Sidebord i olieret FSC®-hårdttræ. Ø50 x H50 cm
Varenummer: 3725094
| Størrelse samlet | Diameter 50 cm, Højde 50 cm |
|---|---|
| Størrelse usamlet | Bredde 50 cm, Længde 50 cm, Højde 33,5 cm |
| Vægt | 5,5 kg |
| Materiale | Stel Massivt akacietræ, Plade Massivt akacietræ, Ben Massivt akacietræ |
| Møbelsko | Polyethylen |
| Form | Rund |
| Behandling | Olieret |
| Farve | Natur |
| Egenskaber | Velegnet til altan |
| Samle info | Usamlet |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Vedligehold | Behandles med træolie i henhold til den vedlagte vejledning. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


