
Sidebord i stål og fiberler. Ø85 x H50 cm
Varenummer: 3700522
| Størrelse samlet | Diameter 85 cm, Højde 50 cm |
|---|---|
| Størrelse usamlet | Bredde 89 cm, Længde 89 cm, Højde 14 cm |
| Vægt | 27 kg |
| Materiale | Stel Stål, , Ben Stål |
| Form | Rund |
| Behandling | |
| Farve | Sort |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Sidebord i stål og fiberler. Ø85 x H50 cm
Varenummer: 3700522
| Størrelse samlet | Diameter 85 cm, Højde 50 cm |
|---|---|
| Størrelse usamlet | Bredde 89 cm, Længde 89 cm, Højde 14 cm |
| Vægt | 27 kg |
| Materiale | Stel Stål, , Ben Stål |
| Form | Rund |
| Behandling | |
| Farve | Sort |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


