
Loungebord i stål, polyrattan og hærdet glas. Ø80 x H44 cm
Varenummer: 3700289
| Størrelse samlet | Diameter 80 cm, Højde 44 cm |
|---|---|
| Størrelse usamlet | Bredde 10 cm, Længde 80 cm, Højde 80 cm |
| Vægt | 10,4 kg |
| Materiale | , Stål, Plade Hærdet glas, |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Form | Rund |
| Behandling | |
| Farve | Natur |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Loungebord i stål, polyrattan og hærdet glas. Ø80 x H44 cm
Varenummer: 3700289
| Størrelse samlet | Diameter 80 cm, Højde 44 cm |
|---|---|
| Størrelse usamlet | Bredde 10 cm, Længde 80 cm, Højde 80 cm |
| Vægt | 10,4 kg |
| Materiale | , Stål, Plade Hærdet glas, |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Form | Rund |
| Behandling | |
| Farve | Natur |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


