
Olivengrøn havekrukke i pulverlakeret stål. Denne havekrukke tilbyder et holdbart og stilfuldt hjem til dine planter, samtidig med at den tilføjer et dekorativt element til dit udendørs rum. Ø31 x H27 cm
Varenummer: 6425301
| Materiale | Stål |
|---|---|
| Størrelse samlet | Diameter 31 cm, Højde 27 cm |
| Indre størrelse | Diameter 30 cm, Højde 27 cm |
| Farve | Olivengrøn |
| Vægt | 1,8 kg |
| Drænhul | Uden drænhul |
| Anvendelse | Indendørs/udendørs |
| Frostsikker | Nej |
| Behandling | Pulverlakeret |
| Producent |
Olivengrøn havekrukke i pulverlakeret stål. Denne havekrukke tilbyder et holdbart og stilfuldt hjem til dine planter, samtidig med at den tilføjer et dekorativt element til dit udendørs rum. Ø31 x H27 cm
Varenummer: 6425301
| Materiale | Stål |
|---|---|
| Størrelse samlet | Diameter 31 cm, Højde 27 cm |
| Indre størrelse | Diameter 30 cm, Højde 27 cm |
| Farve | Olivengrøn |
| Vægt | 1,8 kg |
| Drænhul | Uden drænhul |
| Anvendelse | Indendørs/udendørs |
| Frostsikker | Nej |
| Behandling | Pulverlakeret |
| Producent |


