
Olivengrøn havekrukke i pulverlakeret stål. Denne krukke tilbyder et holdbart og stilfuldt hjem til dine planter, mens den tilføjer et dekorativt element til dit udendørs rum. Ø25 x H20 cm
Varenummer: 6425302
| Materiale | Stål |
|---|---|
| Størrelse samlet | Diameter 25 cm, Højde 20 cm |
| Indre størrelse | Diameter 24 cm, Højde 20 cm |
| Farve | Olivengrøn |
| Vægt | 1,2 kg |
| Drænhul | Uden drænhul |
| Anvendelse | Indendørs/udendørs |
| Frostsikker | Nej |
| Behandling | Pulverlakeret |
| Producent |
Olivengrøn havekrukke i pulverlakeret stål. Denne krukke tilbyder et holdbart og stilfuldt hjem til dine planter, mens den tilføjer et dekorativt element til dit udendørs rum. Ø25 x H20 cm
Varenummer: 6425302
| Materiale | Stål |
|---|---|
| Størrelse samlet | Diameter 25 cm, Højde 20 cm |
| Indre størrelse | Diameter 24 cm, Højde 20 cm |
| Farve | Olivengrøn |
| Vægt | 1,2 kg |
| Drænhul | Uden drænhul |
| Anvendelse | Indendørs/udendørs |
| Frostsikker | Nej |
| Behandling | Pulverlakeret |
| Producent |


