
Havebænk i stål og kunsttræ. B120 x H43 x D35 cm
Varenummer: 3725045
| Størrelse samlet | Bredde 120 cm, Højde 43 cm, Dybde 35 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 43 |
| Størrelse usamlet | Bredde 123 cm, Længde 38 cm, Højde 11 cm |
| Vægt | 8,8 kg |
| Materiale | Stel Stål, , Ben Stål |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Personer | 2 |
| Egenskaber | Velegnet til altan |
| Behandling | |
| Farve | Sort |
| Testet til | 220 kg |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent |
Havebænk i stål og kunsttræ. B120 x H43 x D35 cm
Varenummer: 3725045
| Størrelse samlet | Bredde 120 cm, Højde 43 cm, Dybde 35 cm |
|---|---|
| Sædehøjde | 43 |
| Størrelse usamlet | Bredde 123 cm, Længde 38 cm, Højde 11 cm |
| Vægt | 8,8 kg |
| Materiale | Stel Stål, , Ben Stål |
| Møbelsko | Polypropylen |
| Personer | 2 |
| Egenskaber | Velegnet til altan |
| Behandling | |
| Farve | Sort |
| Testet til | 220 kg |
| Samle info | Usamlet |
| Vedligehold | Vaskes med vand og mild sæbe. |
| Opbevaring | Bør opbevares indendørs om vinteren |
| Anvendelse | Udendørs |
| Producent |


