
Liggeunderlag med polyuretanskum og polyesterskal. Selvoppusteligt. B60 x L190 x H7,5 cm.
Varenummer: 4726001
| Størrelse | Bredde 60 cm, Længde 190 cm, Højde 7,5 cm |
|---|---|
| Størrelse usamlet | Bredde 33 cm, Længde 63 cm, Højde 8 cm |
| Vægt | 2 kg |
| Vægt | 25 kg/m³ |
| Materiale | Polyuretanskum |
| Overflade materiale | 100% polyester |
| Til daglig brug | Nej |
| Udstyr | Selvoppustelig |
| Maks. belastning | 150 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Liggeunderlag med polyuretanskum og polyesterskal. Selvoppusteligt. B60 x L190 x H7,5 cm.
Varenummer: 4726001
| Størrelse | Bredde 60 cm, Længde 190 cm, Højde 7,5 cm |
|---|---|
| Størrelse usamlet | Bredde 33 cm, Længde 63 cm, Højde 8 cm |
| Vægt | 2 kg |
| Vægt | 25 kg/m³ |
| Materiale | Polyuretanskum |
| Overflade materiale | 100% polyester |
| Til daglig brug | Nej |
| Udstyr | Selvoppustelig |
| Maks. belastning | 150 kg |
| Producent | Kontakt Kundeservice |


