
Stof. Sædehynder med pocketfjedre og skumpolstring. Ryghynder i skum. Hjørne-/endemodul til modulsofa. B92 x H64 x D92 cm
Varenummer: 3650091
| Type | Sofa modul |
|---|---|
| Materiale | Skum, LVL, PP (polypropylen), Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Stål |
| Materiale | Sæde LVL, Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Purskum, Stål, Ryg LVL, Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Purskum, Ben PP (polypropylen) |
| Sæde | Skum materiale Purskum, Skum densitet 23/50 kg/m³ |
| Ryglæn | Skum materiale Purskum, Skum densitet 23/50 kg/m³ |
| Armlæn | Skum materiale Purskum, Skum densitet 23/50 kg/m³ |
| Farve | Beige |
| Fjedertype | |
| Størrelse samlet | Bredde 92 cm, Højde 64 cm, Dybde 92 cm |
| Sædehøjde | 39 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 93 cm, Længde 93 cm, Højde 63 cm |
| Vægt | 29 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |
Stof. Sædehynder med pocketfjedre og skumpolstring. Ryghynder i skum. Hjørne-/endemodul til modulsofa. B92 x H64 x D92 cm
Varenummer: 3650091
| Type | Sofa modul |
|---|---|
| Materiale | Skum, LVL, PP (polypropylen), Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Stål |
| Materiale | Sæde LVL, Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Purskum, Stål, Ryg LVL, Træfiberplade, Krydsfiner, Polyester, Purskum, Ben PP (polypropylen) |
| Sæde | Skum materiale Purskum, Skum densitet 23/50 kg/m³ |
| Ryglæn | Skum materiale Purskum, Skum densitet 23/50 kg/m³ |
| Armlæn | Skum materiale Purskum, Skum densitet 23/50 kg/m³ |
| Farve | Beige |
| Fjedertype | |
| Størrelse samlet | Bredde 92 cm, Højde 64 cm, Dybde 92 cm |
| Sædehøjde | 39 |
| Samle info | Usamlet |
| Størrelse usamlet | Bredde 93 cm, Længde 93 cm, Højde 63 cm |
| Vægt | 29 kg |
| Maks. belastning per sæde | 110 kg |
| Antal kolli | 1 |
| Miljø- og sundhedsmærkninger | |
| Producent | Kontakt Kundeservice |



